Bir Markadan
Daha Fazlası


Cake Fond ürünleri sadece damağınıza değil aynı zamanda kalbinize de hitap eder. İçimdeki yoğun kıvam, her bir malzemenin verdiği ayrı tad kalbinize ulaşır ve sizi mutlu etmek için üzerine ne düşerse yapar.
1998 yılında Öztürk kardeşler tarafından İzmir/Kemalpaşa'da kurulan firmamız, uzun yıllar unlu mamüller üretimiyle müşterine hizmet vermektedir. Bu alanda profesyonelliğini kanıtlayan işletmemiz, üretim ve hizmet alanında büyük adımlar atmayı hedeflemektedir. Yeni bir marka yaratma yoluna giren Öztürkler Unlu Mamülleri, pasta ve sütlü tatlılardaki ürün yelpazesini genişleterek üretim kalitesini de arttırdı. 2014 yılı itibariyle kullanmaya başladığımız Cake Fond markasıyla siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, değişen vizyonumuzun en önemli ilkelerindendir.

Hizmet ve
Franchising


Tüm pasta ve sütlü tatlı çeşitlerimiz Cake Fond adı altında tarafımızdan üretilmektedir. Firmamız, hijyenik bir ortamda daima kaliteyi geliştirerek müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamaktadır. Organizasyonlar, davetler ve fabrika toplantılarınız için pastaların, sütlü tatlıların ve tüm unlu mamüllerin servisi yapılmaktadır.

Bu alanda çalışmak isteyen yatırımcılara Cake Fond sistemini ve markasını kullanabilmeleri için franchising verilecektir.

Franchising Başvurusu Yap